MP3 Download

MP3: Massaka feat. 6ix9ine – PARA

AD

Massaka feat. 6ix9ine – Para Download Mp3 

Murat İlhan (born 25 October 1984), better known by his stage name Massaka, is a Turkish rapper and songwriter. He is also known by his song “3 Kings” with Snoop Dogg.

Hard Rock tarzında yaptığı hip hop müzik ile adından söz ettiren Massaka yani Murat İlhan aslen Trabzon‘ludur. 1984 yılında dünyaya geldi.
Yaşantılarını müziğe yansıtan Massaka üyeleri ilk olarak Karanlık isimli albümü müzik piyasasına sürmüş ardından ikinci albümleri olan Eşkiya adlı şarkıyı Sansar Salvo ile seslendirmiştir. Özellikle Blutbeton isimli albüm ile ciddi bir çıkış yakalamışlardır.

Box ve Wing chu sporları ile ilgilenen Murat İlhan küçük yıllarından bu yana kendisini rap şarkıları ile ifade etmeyi tercih etmiştir. Almanya’nın Berlin Kreuzberg semtinde yaşamaktadır. Monstar gruptan daha sonra ayrılmış Massaka tek başına yoluna devam etmiştir. İlk dönem Murdoc ismini kullanmış ancak Amerika’dan yasal nedenlere ismi kullanamamıştır. Daha sonra Massaka ismini kendi markası olarak kullanaya başlamış günümüzdede Massaka markası ile bandana, kolye ve tişört gibi ürünleride bu marka ile sunmaktadır.

DOWNLOAD MP3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button